![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
Προσεχείς Εκδηλώσεις
Ιούλιος 2024
Ο ΣΕΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ “Αγ. Ανάργυροι” στον Επτάλοφο (Άνω Αγόριανη)
![](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/uploads/2024/07/Agoriani-2024-3-212x300.png)
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών ΑΜΦΙΣΣΑΣ “Αγ. Ανάργυροι” διοργανώνει αιμοδοσία στην κοινοτική αίθουσα του Επτάλοφου (Άνω Αγόριανη) στις 28 Ιουλίου από τις 10:30 έως 13:30. Παράλληλα θα γίνεται δειγματοληψία στοματικού επιχρίσματος για όσους επιθυμούν να εγγραφούν ως εθελοντές δότες μυελού των οστών.
Find out more »Ο ΣΕΑ Άμφισσας “ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ” στο Σερνικάκι
![](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/uploads/2024/07/Sernikaki-2024-3-212x300.png)
Ο Σ.Ε.Α. Άμφισσας “ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ” διοργανώνει εθελοντική καλοκαιρινή αιμοδοσία στο Σερνικάκι στις 29 Ιουλίου 2024 και ώρες 18.30 – 21.00 στην αίθουσα του δημοτικού σχολείου σε συνεργασία με τον τοπικό πολιτιστικό σύλλογο. Γιατί όλοι μαζί μπορούμε. Κάθε σταγόνα μετράει… Παράλληλα θα γίνεται ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε Ζωή”
Find out more »