![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
Προσεχείς Εκδηλώσεις
Ιούλιος 2024
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ, Δήμος Μύκης
![](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/uploads/2024/06/KENTAYROS-203x300.jpg)
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει Εθελοντική Αιμοδοσία το Σάββατο 27 Ιουλίου 2024 από τις 15:30μμ έως τις 21:30μμ στην αίθουσα δημοτικού σχολείου στον Κέντραυρο, Δήμος Μύκης Παράλληλα θα γίνεται δειγματοληψία και εγγραφή νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε ζωή”
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο Χρυσοχώρι
![](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/uploads/2024/06/2-ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ-002-203x300.jpg)
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ξάνθης “Η αγάπη” διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία την Κυριακή 28 Ιουλίου 2024 από 09:30 – 14:00 στην Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Χρυσοχώρι, Δήμος Νέστου. Κατά τη διάρκεια αυτής θα γίνεται παράλληλα ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών. Δώσε Αίμα για έναν κόσμο πιο Υγιή! Ασφαλές Αίμα για όλους!
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο ΣΕΛΕΡΟ στα Άβδηρα
![](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/uploads/2024/07/SELERO-AFΙΣΑ-203x300.jpg)
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ξάνθης “Η αγάπη” διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία την Δευτέρα 29 Ιουλίου 2024 από 17:00 – 21:30 στην Αίθουσα Δημοτικού Συλλόγου στο ΣΕΛΕΡΟ, ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και κατά τη διάρκεια αυτής θα γίνεται παράλληλα ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών. Δώσε Αίμα για έναν κόσμο πιο Υγιή! Ασφαλές Αίμα για όλους!
Find out more »